Bīdāmo durvju dizains

iebūvējamās durvis
Durvis no LKSP (Laminēta kokskaidu plātne)   Šīs pildījuma variants ir visekonomiskākais risinājums. LKSP ieliktņa krāsa tiek izvelēta atbilstoši klienta vēlmei.

iebūvējamās durvis
Kombinētās LKSP durvis (ar dalītājiem)


   Par kombinētam tiek sauktas durvis ar ieliktņiem no dažādiem materiāliem. Ieliktņi var būt taisnie, diagonālie un lokveidīgie.
Ieliktnim var izmantot:
   rotangu, dabīgo un mākslīgo ādu, stiklu, spoguli, LKSP, MDF, paneļus ar foto-druku un smilšstrūklas apstrādi, vitrāžas utt.

iebūvējamās durvis
Durvis ar spoguli   Spogulis ir visizplātākais materiāls durvju izgatavošanā. Tādas durvis ļauj vizuāli paplašināt telpu un kalpo par ideālu variantu jebkurai telpai. Izgatavojot spoguļa durvis tiek lietots ne tikai parastais spogulis, bet arī spogulis ar bronzas un grafīta nokrāsu.

iebūvējamās durvis
Durvis ar smilšstrūklas zīmējumu


   Smilšstrūklas apstrāde ir stikla virsmas apstrādes tehnoloģija ar augsta spiediena gaisa-smilšu strūklu. Ar tādas tehnoloģijas palīdzību var matēt stiklu un spoguli, vai uzlikt daudzveidīgus ornamentus. Fasādes no spoguļa ar smilšstrūklu izskatās ļoti eleganti un neaizmirstami!

iebūvējamās durvis
Durvis ar dekoratīvo plēvi   Dekoratīvas krāsainas plēves tiek līmētas uz stikla otro pusi. Tas dod ne tikai vajadzīgu Jums krāsu, bet arī padara stiklu izturīgāku. Eksistē daudz dažādu nokrāsu un Jums ir iespēja izvēlēties tieši to, kas harmonē ar jūsu interjeru. Ar tādas tehnoloģijas palīdzību var panākt dažādus efektus: glancēta, matēta un spīdīga virsma.

iebūvējamās durvis
Durvis ar foto-druku


   Foto-druka - attēla uzlikšana uz plēves un pēc tam līmēšana pie stikla.
   Durvis ar foto-druku padarīs interjeru ne tikai skaistu un oriģinālu, bet arī par ekskluzīvu! Jūs varat izvelēties fotogrāfiju no mūsu kataloga vai piedāvāt savu variantu mūsu dizainerim.